Kereskedelem, értékesítés

Hatvani zöldséges üzletbe eladó munkatársat keresünk

Munkavégzés helye: Hatvan
2018. 07. 02. 07:48

Két hatvani zöldséges üzletünkbe 1 fő eladót keresünk pénztárosi munkakörben.

Előnyt jelent a szakképzettség és /vagy gyakorlat, de nem feltétel.

Pályakezdő munkatársat is szívesen fogadunk csak akarjon dolgozni.

Feladatok:

Kasszázás, árufeltöltés, árazások.

Elvárások:

  • Precíz munkavégzés, jó kommunikációs képesség.

Előnyök:

  • Szakképzettség előny, de nem feltétel.

Amit kínálunk:

  • Jó hangulatú csapatmunka, bejlentett 8 órás állás, megbízható 10 éves cég, versenyképes fizetés.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése
Anti-Spam:
Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.