Villanyszerelő kollégákat keresünk azonnali belépéssel Visontára

Lonbau Kft.
Visonta
Bruttó 1 100 Ft - 2 000 Ft / óra
2018. 11. 19.

Cégünk Országosan végez építőipari villamos szakipari tevékenységet, hosszútávú munkalehetőséget kínál szakmájuk iránt elkötelezett, munkájára igényes munkavállalóknak villanyszerelő (2-3fő) és csoportvezető-szerelésvezető  (1fő) pozícióba azonnali belépéssel .

Jelenleg Kecskemét-Budapest-Visonta munkavégzéssel.

Főbb feladatok:

Építőipari,villamos szakipari szerelési feladatok (kábeltálcázás, kábelhúzás, elosztó kötés, lámpaszerelés, szerelvények szerelése, villámvédelmi szerelések ipari környezetben.

Az áramellátáshoz szükséges vezetékrendszer szerelése vagy javítása és a különböző fogyasztók villamos hálózatba bekötése.

Továbbá:

  • a tervrajzok és huzalozási rajzok áttanulmányozása
  • a védőcsövek falba süllyesztése vagy falra erősítése, az elosztódobozok, a kapcsolók, a biztosítékok, a kapcsolószekrények felszerelése.
  • a vezetőhuzalok lemérése és behúzása a védőcsőbe
  • a megfelelő vezetővégek csupaszolása és összesodrása
  • a fogyasztók bekötése és a bekötés helyességének ellenőrzése
  • a védőföldelések kialakítása és a földelési ellenállás rendszeres ellenőrzése
  • a villamosvezeték-rendszer meghibásodása esetén a hibahely behatárolása és javítása

Elvárások:

  • villanyszerelő végzettség,1-3 év szakmai tapasztalat
  • megbízhatóság, önállóság
  • pontos, precíz munkavégzés

Előny:

  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Előrelépési lehetőség
  • Évi bónusz juttatás
  • Igény esetén szállást biztosítunk és utiköltséget térítünk.

Információk az állásról

Önéletrajz elküldése kötelező!