Pénzügy, számvitel, kontrolling

Könyvelőirodába gyakorlott könyvelő kollégát keresünk budapesti vagy hatvani telephelyre

Munkavégzés helye: Hatvan
2018. 09. 24. 12:14

XV. kerületi budapesti  könyvelő iroda budapesti vagy hatvani telephelyére családias környezetbe keres társasvállalkozások teljeskörű könyvelésére önálló munkavégzésre képes könyvelőt.

Legalább 5 év szakmai gyakorlat szükséges.

Feladatok:

  • Társasvállalkozások teljeskörű könyvelése, az átvett anyag kontírozása, rögzítése, akár több szoftver használatának megtanulása.
  • Évközi bevallások összeállítása, beküldése.
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás.
  • Bérszámfejtés NEM feladat.
  • Év végi zárási munkákban való részvétel, képzettségnek, gyakorlatnak megfelelően akár beszámolók összeállítása ellenőrzéssel.
  • Könyvvizsgálókkal való együttműködés évközben és év végén.

Elvárások:

  • Szakmai irányú végzettség és minimum 5 év szakmai gyakorlat.

Fizetési igény megjelölése nélkül a pályázatát nem áll módunkban elbírálni.

Előnyök:

  • Legalább 5 éves szakmai gyakorlat
  • szakmai elkötelezettség, szakma szeretete
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • terhelhetőség
  • képes legyen csapattagként együttműködni a munkatársakkal
  • Kulcs-Szoft, Hostware, Novitax szoftverek ismerete
  • idegen nyelv ismerete (angol vagy német elsősorban)
  • leinformálhatóság, referencialevél

Amit kínálunk:

  • Bejelentett, piacon is versenyképes jövedelem.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése