CNC forgácsoló álláslehetőség Jászárokszálláson

JÁSZÁROKSZÁLLÁSI multinacionális vállalat dinamikusan fejlődő csapatába keres munkatársakat!

Ha rendelkezel CNC-s képesítéssel és/vagy tapasztalattal, illetve nyitott vagy egy új lehetőségre, akkor ne habozz, vedd fel velünk a kapcsolatot az alábbi elérhetőségeken:

  • +36-30/412-7265
  • +36-1/550-0103
  • "Jelentkezem" gombra kattintva

Feladatok

  • FANUC vezérlésű több orsós CNC esztergagépek kezelése és beállítása különböző műszaki dokumentációk alapján
  • Szerszámcserék, korrekciók elvégzése

Elvárások

  • Tapasztalat CNC forgácsoló gép kezelésében, beállításában és/vagy szakirányú képesítés
  • Műszaki és méréstechnikai ismeretek /műszaki rajzok és jelölések megfelelő értelmezése, különböző mérőeszközök ismerete és gyakorlatban való alkalmazásuk, stb./
  • Folyamatos munkarend vállalása /12 órás műszak 3 napos váltásban/

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Modern technológia és munkakörnyezet

Információk az állásról