Álláslehetőség szakképzett és,-vagy betanított vasszerkezet szerelőknek Hatvanban

Gerben Land Kft.
Hatvan
Nettó 1 700 Ft - 2 000 Ft / Óra
2024. 01. 24.

Alállomások építésével és felújításával, vasszerkezetek szerelésével, készülékek szerelése, valamint földelő háló kiépítéssel foglalkozunk.

Feladatok

  • Vas szerkezetek össze szerelése a magasban, valamint a földön, anyagok mozgatása és előkészítése a szereléshez.
  • Vas anyagok átalakítása helyszínen, pl.: fúrás, vágás, hegesztés.
  • Készülékek csavaros felfogatása a vasszerkezetekre, valamint sodronyos összekötése.
  • Földelő háló kialakítása, össze hegesztése és a földbe helyezése.

Elvárások

  • Általános iskolai végzettség, írás, olvasás.
  • Megjelenés munkára alkalmas állapotban (alkohol és tudat módosító szerek mentesen).

Előnyök

  • Lakatos munkákban szerzett tapasztalat, hegesztés, flexelés stb...
  • B kategóriás jogosítvány, valamint kosaras vagy földmunkagép kezelői igazolvány.
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Munkába járás céges autóval, hatvani indulással-érkezéssel.
  • Vidékezés esetén hetelés, szálás biztosítva.
  • Folyamatos munka egész évben, heti 5 nap, napi 9-10 órában.
  • Területen ebédlő konténer, ami télen melegedő is.
  • Kezdő bérezés 1700-2000 Ft nettó órabér, szakmai hozzáértés alapján.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott