Üzletkötő, területi képviselő munkakörbe munkatársat keresünk Hatvanban

Drink-Master Kft.
Hatvan
Nettó 300 000 Ft / Hónap
2022. 02. 21.

Italnagykerbe üzletkötő, területi képviselő munkakörbe munkatársat keresünk.

Feladatok

  • Feladat: alkoholos és üdítő italok értékesítése, vevők látogatása Hatvanban és 40 kilométeres körzetében.
  • A cég promóciós tevékenységének ellátása (elsősorban közösségi felületeken), rendelések felvétele, elektronikus továbbítása.

Elvárások

  • Kiválló komunikációs képesség, munka iránti elhivatottság, számítógépes ismeretek, "B" kat. jogosítvány, középfokú végzettség.

Előnyök

  • Hasonló munkakörben, hasonló termékekkel szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Bérezés: jutalékos rendszerben (várhatóan nettó 300-400 ezer forint) céges autó, telefon.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!