Online logisztikai munkatársat keresünk Decathlon raktárba

Delogist Kft.
Hatvan
Bruttó 216 000 Ft / hónap
2020. 10. 02.

#Hatvan  #Decathlon  #3hónaposszerződés  #onlineáruház  #heti23óra  #heti38óra  #2műszak  #hangulatosraktár  #kedvenczenéiddel  #csapatépítők  #cafeteria  #bónusz  #ingyenképzések  #ingyensport  #bruttó216 000 Ft-tól  #legyélteisacsapatunktagja   #kattintsésjelentkezz

Feladatok

  • 2 műszakban, hétfőtől-vasárnapig, reggeli-, 6:00-14:00-ig, délutáni-, 14:00-22:00-ig tartó váltakozó beosztásban.
  • Az országos szinten leadott online rendeléseket folyamatosan priorizálva és nyomon követve,
  • Digitális felület segítségével felelsz a termékek összeválogatásáért, pontos szortírozásáért és precíz csomagolásáért.
  • Segíted a csomagok eljutását áruházi átvételre és házhozszállításra a szállítmányok előkészítésével, rakodásával.
  • Visszaküldött csomagok esetén elősegíted a pontos adminisztrációt és a pontos készletezést.
  • Folyamatosan kapcsolatot tartasz a budaörsi ügyfélszolgálat munkatársaival.
  • Csapatban végzett munkád során saját ötleteiddel, azok megv

Elvárások

  • ideális számodra az időszakos munkavégzés és a 3 hónapos munkaszerződés
  • hobbi szinttől akár élsportolói eredményekig rendszeresen sportolsz,
  • felelősségteljességeddel és megszerzett tudásoddal szívesen segítenél másokat,
  • szívesen végzel napi szinten ismétlődő munkafolyamatokat
  • jól átlátod a munkafolyamatokat, jól priorizálsz,
  • megtalálod a közös hangot mindenkivel,
  • szereted a csapatmunkát és hiszel a megfelelő véleménymegosztás erejében,
  • érdekelnek az innovatív eszközök és az „okos” megoldások
  • nyitottan állsz az újdonságokhoz és vitális személyiség vagy ( 24.000 m² a raktár munkaterülete).

Előnyök

Előny, de nem feltétel:

  • angol nyelvtudás,
  • logisztikai tapasztalat,
  • targoncás jogosítvány (magasabb alapbérrel).

Amit kínálunk

  • heti 38 órában bruttó  216 000 Ft alapbérben részesülsz,
  • heti 15, 23, 30 vagy 38 órás munkaidőben is dolgozhatsz (alapbéred időarányosan eltérő)
  • nincs kötelező túlóra,
  • bizalmunkkal támogatunk és lehetőséget adunk egyéni karriercélod eléréséhez, képzési rendszerünk segítségével és felelősségi köröd bővítésével,
  • jó légkörben egy közvetlen csapatban dolgozhatsz,
  • mindig elérhetőek vagyunk egymás számára,
  • napi rutinfeladataidat tablet segítségével láthatod el,
  • világos raktárhelyiségben dolgozhatsz a kedvenc zenéinket hallgatva,
  • biztosítjuk a bejárást céges járatainkkal ingyenesen:

            -Gyöngyös–Ecséd–Hort–Hatvan,
            -Gödöllő–Aszód–Hatvan,
            -Kartal–Kálló–Verseg–Nagykökényes–Heréd–Hatvan,
            -Salgótarján–Pásztó–Hatvan vonalon

  • további rendszeres juttatás lesz elérhető számodra.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Időszakos munka

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott