Pénzügyi tanácsadó állás Hatvan és környékén

Egnogert Kft.
Hatvan
2019. 05. 13.

Cégünk, a Egnogert Kft. Magyarország egyik legjelentősebb pénzügyi, biztosítási és befektetési szolgáltatójának az értékesítési partnere.

Keresünk hatvani, aszódi és gyöngyösi irodánkba

PÉNZÜGYI TANÁCSADÓT

Rád váró feladatok:

  • Ügyféligények teljes körű kiszolgálása
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • Új ügyfelek felkutatása és tárgyalások megszervezése
  • Igényalapú pénzügyi tervezési és tanácsadási tevékenység
  • A társaság termékeinek értékesítése (biztosítási, banki, nyugdíjpénztári paletta)
  • Értékesítési akciókban való aktív részvétel

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási rendszer
  • Minőségi szakmai felkészítés, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Átlátható, jól tervezhető szakmai vagy vezetői karrierépítési lehetőség
  • Hivatásindító támogatás
  • Önálló és felelősségteljes munka
  • Inspiratív irodai környezet

Elvárásaink:

  • Középfokú végzettség (Előny: felsőfokú pénzügyi vagy gazdasági szakirány)
  • Etikus magatartás
  • Képesség önálló munkavégzésre
  • Nyitottság az új technológiák alkalmazására
  • Felelősségteljes munkavégzés, ügyfél-központúság, kiváló problémamegoldó készség
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség

Lépj közénk, küldd el részünkre fényképes szakmai önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva!

A munkavégzés helyszíne: Heves, Pest  illetve Nógrád megye

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • OKJ
  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!