Műszakvezető pozícióban álláslehetőség Hatvanban

PETRUZALEK Kft.
Hatvan
2022. 05. 17.

A Petruzalek Kft. 60 éves tapasztalattal büszkélkedhet, és ma az élelmiszer-csomagolási megoldások egyik legképzettebb kereskedelmi vállalata. Élelmiszer-csomagoló termékek széles választékát kínáljuk, beleértve tálcákat, fóliákat, táskákat, csészéket, valamint higiéniai segédeszközöket és élelmiszer-csomagoló gépeket. Cégünk 13 európai országban működik saját leányvállalataival.

Feladatok

Leendő kollégánk főbb feladatai közé tartoznak:

  • Termelési terület csoportjainak műszakszintű irányítása
  • Gyártás szervezése, felügyelete a termelési tervnek megfelelően
  • Folyamatos termelés biztosítása
  • Műszak indítása, munka kiosztása, műszak átadása
  • Szükséges esetekben beavatkozás a gyártási folyamatba, intézkedések megtétele
  • A munkakörhöz tartozó adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Rendszeres kommunikáció a termelési vezetővel

Elvárások

Várjuk szakmai önéletrajzát, ha az alábbiakkal rendelkezik:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség (műanyagipari végzettség előnyt jelent)
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Határozott személyiség, önálló munkavégzés
  • Pontosság, megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk

  • Bérezés megegyezés szerint
  • Cafeteria
  • Bónuszok
  • Utazási költségtérítés
  • Hosszú távú munkalehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!