Webáruház asszisztens álláslehetőség Hatvanban

Global Electric Trade Kft.
Hatvan
Bruttó 200 000 Ft - 300 000 Ft / Hónap
2021. 09. 14.

Cégünk webáruház asszisztenst keres hatvani-nagygombosi munkavégzésre!

Feladatok

  • Beérkező megrendelések feldolgozása
  • Beérkező áru bevételezése
  • Ügyfélszolgálati feladatok ellátása
  • Árajánlatok készítése
  • Értékesítéshez szükséges adminisztratív feladatok ellátása
  • Termékfeltöltés
  • Futárszolgálattal való kapcsolattartás
  • Egyéb social média feladatok ellátása

Elvárások

  • Középfokú végzettség.
  • Esztétikai érzék, kézügyesség (csomagoláshoz).
  • Fogalmazókészség (cikkíráshoz, tartalomgyártáshoz).
  • Önálló munkavégzés.
  • Pontosság, precizitás.
  • Jó kommunikációs készség, ügyfélközpontúság

Előnyök

  • 1-3 év munkatapasztalat webáruháznál vagy olyan munkakörben, ahol nem csupán ülőmunkát kellett végezni. ,
  • B Kategóriás jogosítvány
  • Webáruháznál szerzett tapasztalat
  • Adobe Photoshop ismerete és használata
  • Social Media felületek kezelésében szerezett tapasztalat
  • Webáruházban vagy ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat.
  • Wordpress ismerete
  • Marketinges végzettség.
  • Angol nyelvtudás vagy német
  • Facebook hirdetéskezelő/Google ads, SEO ismeretek

Amit kínálunk

  • Családias, korrekt munkahely, ahol figyelünk egymásra
  • Kiszámítható munkaidő
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távon tervezünk veled. Célunk, hogy asszisztenseinkből webshop managereket képezzünk, folyamatosan fejlődj és sokáig velünk maradj. Így új kollégánkat az elejétől kezdve bevonjuk az összetettebb stratégiai-, és kreatív tervezésbe (termékfejlesztés, ügyfélkezelés, kampányok, social media tartalmak gyártása)

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!