DECATHLON hatvani raktárába logisztikai részlegvezetőt keresünk

Delogist Kft.
Hatvan
2021. 04. 07.

DECATHLON hatvani raktárába logisztikai részlegvezetőt keresünk.

Feladatok

Mindennapjaid során:

  • készletünk elérhetőségének biztosítása mellett hozzájárulsz, hogy a lehető leggyorsabb módon eljuttassuk a sportolás örömét és jótékony hatását a lehető legtöbb ember számára
  • felelsz egy együttműködő és önálló csapat kialakításáért és fenntartásáért (munkatársak felvétele, képzése, koordinálása és fejlesztése)
  • aktívan részt veszel a leggyorsabban fejlődő logisztikai ágazat vállalati stratégiájának megalkotásában és sikereinek elérésében (logisztikai folyamatok optimalizálása, automatizálás, új szolgáltatások bevezetése)
  • részleged mindennapi hatékony és sikeres működése érdekében felelsz éves logisztikai tevékenységed megtervezéséért, fejlesztéséért és megvalósításáért, az egész évre meghatározott költségkeretet szem előtt tartva
  • termékek pickingelési, csomagolási és adminisztratív feladatainak teljesítését koordinálod, szükség esetén részt is veszel benne

Elvárások

Köztünk a helyed, ha :

  • felsőfokú végzettséged mellett
  • hobbi szinttől akár élsportolói eredményekig rendszeresen űzöd sportodat
  • megtalálod a közös hangot mindenkivel
  • szereted a csapatmunkát és hiszel a megfelelő véleménymegosztás erejében
  • felhasználó központúságoddal szívesen segítenéd a vásárlói élmény növekedését
  • felelősségteljes munkavégzéseddel, jó kommunikációs- és szervező készségeddel megfelelő bevonó vezető személyiség vagy
  • nyitottan állsz az újdonságok felé és vitális személyiség vagy
  • szeretsz döntéseket hozni és az objektív látásmód jellemez
  • kommunikációs szinten beszélsz angolul
  • saját gépjárművel meg tudod oldani a bejárást
  • MS Office programcsomagot ismered,és magabiztosan kezeled

Amit kínálunk

Az egyik legjobb munkahelyen, az egyik legjobb csapatban:

  • ötleteiddel, véleményeddel segítheted logisztikai központunk működését, fejlődését,
  • bizalmunkkal támogatunk és lehetőséget adunk egyéni karrierutad eléréséhez, képzési rendszerünk segítségével és felelősségi köröd folyamatos bővítésével
  • jó légkörben egy közvetlen csapatban dolgozhatsz,
  • mindig elérhetőek vagyunk egymás számára,
  • havi szintű munkába járási támogatásban részesülsz
  • további rendszeres juttatás lesz elérhető számodra
  • rugalmas munkarendben dolgozhatsz, heti 40 órában, hétvégi munkavégzéssel

A jelentkezem gombra kattintva neved, elérhetőséged, sportod megadásával és önéletrajzod feltöltésével regisztrálj 2 perc alatt karrier oldalunkon és egy héten belül felvesszük veled a kapcsolatot!

Mi már várunk Téged!

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Közép vezető