Műszaki előkészítő pozícióba munkatársat keresünk

Műszaki előkészítők jelentkezését várjuk teljes munkaidőben.

Érdeklődni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok

  • Gyártás koordináció. Megrendelések gyártási ütemezése/tervezése. Dolgozók irányítása, koordinálása. Projekt tervezés, ajánlatadás, költségvetések, árkalkulációk készítése.
  • Tervek, méretszámítások értelmezése, ellenőrzése, gyártásra előkészítése.
  • Beszállítók versenyeztetése.
  • A kivitelezéshez szükséges alvállalkozói költségvetés tervezet elkészítés.
  • A kivitelezési folyamatok műszaki háttértámogatása szorosan együttműködve a projekt- és építésvezetőkkel.
  • A projekt teljes időszakában az anyagbeszerzés folyamatos kontrollja.
  • Esetenként helyszíni felmérések végzése.
  • A kivitelezés során beérkező igazolások, jegyzőkönyvek, dokumentációk, fényképek begyűjtése, rendszerezése. Átadási dokumentációk elkészítése.
  • Kapcsolattartás a partnerekkel.
  • Esetleges pótmunkák kezelése.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott