A Heves Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság beosztott tűzoltó munkakörre felvételt hirdet

A Heves Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság beosztott tűzoltó munkakörre felvételt hirdet. Minden érdeklődő jelentkezését várjuk, aki elkötelezett a hivatásos szolgálat iránt. Az újonnan felszerelt tűzoltók a hatvani tűzoltóságon teljesítenek szolgálatot.

A tűzoltó hivatás előnyei:

  • változatos munkakör
  • tanulási, továbbképzési lehetőség
  • előrelépési lehetőség
  • tervezhető életpálya
  • a legelismertebb hivatást gyakorolhatja

A hivatásos állományba vétel feltétele:

  • 18. életév betöltése
  • büntetlen és kifogástalan életvitel
  • cselekvőképesség
  • magyar állampolgárság
  • legalább középfokú állami iskolai végzettség (érettségi vagy szakiskolai végzettség)
  • alkalmassági vizsgálatokon való megfelelés

Elvárások:

  • magyar állampolgárság;
  • cselekvőképesség;
  • büntetlen előélet;
  • betöltött 18 éves életkor;
  • állandó belföldi lakóhely;
  • hivatásos szolgálati jogviszony feltételeinek vállalása, azoknak történő megfelelés (a beosztás ellátásához szükséges egészségi, pszichikai, fizikai, valamint kifogástalan életvitel alkalmasság);
  • törvény szerinti alkotmányos jogok korlátozásának elfogadása;
  • előnyt jelent: „C” kategóriás vezetői engedély.

Munkavégzés helye:

  • Hatvani Hivatásos Tűzoltóparancsnokság (3000 Hatvan, Hunyadi tér 19.)

Beosztott tűzoltói képzésbe való bekerülés feltétele az előzetes fizikai, egészségügyi és pszichikai vizsgálaton történő alkalmasság, a vizsgálaton túl ún. kifogástalan életvitel ellenőrzésen is át kell esnie a jelentkezőknek.

A felvételi eljárás első lépése a fizikai felmérő sikeres teljesítése. A felmérőn való részvétel feltétele az innen letölthető nyomtatvány, melyet a háziorvossal kell kitöltetni és a felmérőre el kell hozni.

Fizikai felmérők helyszínei és időpontjai: előzetesen egyeztetett időpontban

Az egészségügyi és pszichikai alkalmassági vizsgálatot a jelentkezők részére a Heves Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság Területi Egészségügyi, Pszichológiai és Munkabiztonsági Ellátó Központ (HMKI TEPMEK) Egészségügyi Osztálya végzi (3300 Eger, Klapka György u. 11.) szintén előzetes egyeztetés alapján.

Bérezés: A beosztással járó illetmény és egyéb juttatások megállapítása a rendvédelmi  feladatokat ellátó szervek hivatásos állományú tagjainak szolgálati jogviszonyáról szóló 2015. évi XLII. törvény és végrehajtási rendeletei alapján történik.

Amennyiben érdeklődik a tűzoltó szakmai iránt, jelentkezni, bővebb tájékoztatást kérni a (+36) 510-230 telefonszámon vagy a "Jelentkezem" gombra kattinttva lehet.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott