Betanított kútfúrói állás Hatvanban

Sztankovics Sándor Egyéni vállalkozó
Hatvan
Nettó 1 500 Ft / Óra
2019. 07. 01.

Elege van a kötöttségből?

Hatvani telephelyre kútfúráshoz, jogosítvánnyal, munkatársat keresek.

Munkaidő: 8.00 tól, 16.00 ig. Heti 3 - 4 nap esetenként 1-2 óra túlórával. Természetesen túlóra fizetve.

Kezdő órabér 1500Ft, betanulás után, plusz teljesítmény bér.

Fizetés hetente a hét utolsó munkanapján.

Feladatok

Betanulást követően, jellemző tevékenységek a fúrómester utasításai szerint ill. önnálóan:

  • Helyszínre szállítja a felszerelést és elvégezi az alapozási feladatokat.
  • Felállítja a fúróberendezést.
  • Kiépíti a berendezés üzemeltetéséhez szükséges energia, víz hálózatot, és az öblítő iszap elvezetésére szolgáló iszapcsatorna rendszert.
  • Biztosítja a gépek üzemanyag ellátását, ellenőrzi az üzemanyag, kenőanyag szinteket.
  • Karbantartja a fúrógépet, fúrószerszámokat.
  • Biztosítja az elkészített furatszakaszt, beépíti a technikai és irány cső rakatot, a fúrószerszámhoz újabb fúrószárakat erősít és folytatja a fúrást az előírt talp mélységig.
  • Beépíti a végleges talpmélyég elérése után a termelő bélés rakatot.
  • Elvégezi a tisztító szivattyúzást, beindítja a kutat.
  • Szétszereli a fúróberendezést, és elhelyezi a szállító eszközön.

Munka környezet: A munkavégzés a szabadban folyik kitéve az időjárásnak. (hideg, meleg, por csapadék és pára). Nehéz fizikai munka, a fúrógép kezelése vibrációval és zajjal jár. Előfordul kényszer testhelyzetben (térdelve, hajolva) végzett munka.

Jelentkezni lehet:
Sztankovics Sándornál telefonon. A teelfonszám bejelentkezés után tekinthető emg.

Elvárások

  • Minimum "b" kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • Fémipari végzettség, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Gépkezelői gyakorlat

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott