Fizikai, segéd, betanított munka

Betanított kútfúrói állás Hatvanban

Munkavégzés helye: Hatvan
Fizetés: Nettó 160000 - 260000 / hónap
2019. 07. 01. 09:37

Elege van a kötöttségből?

Hatvani telephelyre kútfúráshoz, jogosítvánnyal, munkatársat keresek.

Munkaidő: 8.00 tól, 16.00 ig.

Kezdő órabér 1200Ft, betanulás után, plusz teljesítmény bér.

Feladatok:

Jellemző tevékenységek:

  • Helyszínre szállítja a felszerelést és elvégezi az alapozási feladatokat.
  • Felállítja a fúróberendezést.
  • Kiépíti a berendezés üzemeltetéséhez szükséges energia, víz, és öblítő iszap elvezetésére szolgáló iszapcsatorna rendszert.
  • Biztosítja a gépek üzemanyag ellátását, ellenőrzi az üzemanyag, kenőanyag szinteket.
  • Karbantartja a fúrógépet, fúrószerszámokat.
  • Biztosítja az elkészített furatszakaszt, beépíti a technikai és irány cső rakatot, a fúrószerszámhoz újabb fúrószárakat erősít és folytatja a fúrást az előírt talp mélységig.
  • Beépíti a végleges talpmélyég elérése után a termelő bélés rakatot.
  • Elvégezi a tisztító szivattyúzást, beindítja a kutat.
  • Szétszereli a fúróberendezést, és elhelyezi a szállító eszközön.

Munka környezet:

  • A munkavégzés a szabadban folyik kitéve az időjárásnak. (hideg, meleg, por csapadék és pára). Nehéz fizikai munka, a fúrógép kezelése vibrációval és zajjal jár. Előfordul kényszertesthelyzetben (térdelve, hajolva) végzett munka.

Elvárások:

  • Minimum "b" kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Fémipari végzettség, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Bérezés: Nettó 9 600Ft / nap alp bér, betanulás után + teljesítmény bér.

Jelentkezni lehet:

Sztankovics Sándornál a  06-20/209-5356 telefonszámon.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése