Építésvezető munka Hatvan és környékén

Dél-Konstrukt Zrt.
Hatvan
2019. 04. 26.

Építésvezető (építész és/vagy gépész)

magasépítési terület

A Dél-Konstrukt Zrt. fővállalkozói és generálkivitelezői tevékenységet végző vállalat kínál munkalehetőséget építésvezető pozícióban olyan munkavállalóknak, akik építőipari tevékenységre elhivatottak és kiváló minőségi munkára elkötelezettek.

Feladatok

  • kivitelezés aktív helyszíni irányítása: teljes körű szervezési, koordinálási, ellenőrzési feladatok a munkaterületen
  • alvállalkozók tevékenységének irányítása, ellenőrzése
  • ütemterv készítése és követése, alvállalkozói feladatok kiosztása és betartatása
  • helyszínre érkezett anyagok minőségi és mennyiségi átvétele
  • műszaki megoldások értékelése, szükség esetén alternatív javaslatok előkészítse
  • vezetői döntés előkészítése, árajánlatok kiértékelése műszaki előkészítővel, ár tükör készítése, ártárgyalás előkészítése
  • projektet végig kísérő műszaki adminisztráció önálló kezelése, építési napló vezetése
  • átadási dokumentáció összeállításához szükséges dokumentumok egyeztetése alvállalkozókkal
  • alvállalkozói teljesítések ellenőrzése határidő és minőség tekintetében, elszámolás előkészítése
  • munkabiztonsági előírások figyelemmel kísérése, előírások betartatása
  • pótmunka elszámolások végrehajtása
  • utókalkulációk készítése

Elvárások

  • minimum középfokú magasépítő technikus és/vagy gépész végzettség (felsőfokú építő- vagy építészmérnöki és/vagy gépészmérnöki végzettség előny)
  • kivitelezés irányításban szerzett minimum 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Word, Excel, Outlook felhasználói szintű ismerete
  • precíz, önálló munkavégzés, megbízhatóság
  • rugalmas munkavégzés, nagyfokú terhelhetőség
  • jó szervező és kommunikációs képesség
  • határozott megjelenés, jó tárgyaló képesség
  • csapatban történő felelős munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • Felelős műszaki vezetői jogosultság
  • AutoCad vagy ArchiCad program ismerete
  • MS Projekt program ismerete
  • Angol és /vagy német nyelvtudás
  • 5 év feletti kivitelezés irányításban szerzett szakmai gyakorlat

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődési és karrierépítési lehetőség
  • Stabil háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes javadalmazás
  • Szakmai képzések
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Magas színvonalú munkakörnyezet
  • Munkavégzéshez szükséges gépjármű és informatikai eszközök

Munkavégzés helye:

  • Aszód, Hatvan

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • Technikum

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető