Minőségellenőr állás Hatvanban hosszútávú munkalehetőséggel és korrekt bérezéssel

Giant-Quality Kft.
Hatvan
Bruttó 1 500 Ft - 2 000 Ft / óra
2020. 12. 03.

Korrekt bérezéssel, utazási költségtérítéssel, hosszútávra minőségellenőröket keresünk Hatvanba!

Munka jellege: Minőségellenőrzés, vizuális ellenőrzés

Munkarend: 4 műszakos 12 órás (3 nap nappal 6:00-18:00-ig, 3nap pihenő, 3 nap éjszaka 18:00 - 6:00-ig)

Feltétel:

  • precízitás, pontosság,
  • színtévesztés kizáró ok!
  • minőségügyben szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel

  • szívesen végeznél könnyen megtanulható munkát
  • tudod vállalni a 12 órás munkarendet
  • jó a látásod és a kézügyességed
  • precíz vagy és pontos

Amivel várunk:

  • bejelentett főállás
  • stabil háttér
  • hosszútávú munkalehetőség
  •  kulturált, tiszta munkakörnyezet
  •  munkatárs-ajánlási bónusz
  • úzatási költségtérítés

Fényképes önéletrajz elküldésével e-mailben a "Jelentkezem" gombra kattintva.

További Információ: 0670 414 6190 (Hétköznap 9:00-17:00) vagy 0670 671 7162 (Hétköznap 9:00-13:00)

Feladatok

  • minőségellenőrés, sori támogatás

Elvárások

  • precízitás, pontosság, rugalmasság

Előnyök

  • minőségügyben szerzett tapasztalat, rugalmasság, saját gépjármű

Amit kínálunk

  • korrekt bérezés, utazási költsétérítés, bejelentett állás, stabil háttér, hosszútávú munkalehetőség,

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Többműszakos