Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Gépmester állás Hatvanban több műszakos munkarendbe

Adecco Személyzeti Közvetítő Kft.

Szakmunka

Munkavégzés helye: Hatvan

2015. 02. 18. 13:12

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, hatvani, minőségbiztosítással foglalkozó partnere részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Gépmester

Feladatok:

  • Több munkaállomásból álló gyártó berendezés (pl. beültető, szerelő és tesztberendezések) kezelése, felügyelete
  • Kész alkatrészek, részegységek és/vagy termékek elvitele, valamint szükség esetén csomagolása
  • Hibák fajtája és gyakorisága szerinti dokumentálása
  • A gyártási folyamat gyenge pontjainak felismerése és jelentése

Elvárások:

  • Minimum szakmunkás végzettség
  • Több műszak vállalása (hétvégi munkavégzés is)
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Teszten és interjún való megfelelés

Előny:

  • Elektronikai végzettség

Amit ajánlunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes javadalmazás

E-mail: marton.alapi@adecco.com