Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Gépészmérnök állás Hatvan 3 év feletti tapasztalattal

Trinox 60 Bt.

Mérnök, műszaki, villamossági

Munkavégzés helye: Hatvan

2015. 02. 05. 14:56

Egyedi ipari lemezbútorok gépek és készülékek gyártására szakosodott vállalkozás keresi gépészmérnök munkatársát.

Feladatok:

  • egyedi fémbútorok, gépek, készülékek tervezése, megrendelőkkel történő műszaki egyeztetés
  • konstrukciós koncepció kidolgozás ajánlatokhoz
  • kapcsolattartás a megrendelővel
  • részvétel a gyártási folyamat koordinálásában
  • projekt kalkulációjához szükséges alapadatok, információk összegyűjtése, projektcélok meghatározása, határidők követése
  • a projekttel kapcsolatos információk továbbítása a társterületek felé

Elvárások:

  • Solid Works vagy Inventor 3D tervezőprogram ismerete
  • pneumatikus ismeretek
  • gépészmérnök diploma
  • egyedi gépgyártásban szerzett tapasztalat
  • minimum 2-3 éves tapasztalat

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal: inoxmunka@gmail.com