Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Gyártástervező állás Hatvan felsőfokú műszaki végzettséggel

Robert Bosch Elektronika Kft.

Mérnök, műszaki, villamossági

Munkavégzés helye: Hatvan

2015. 01. 16. 14:51

Műszaki osztályunk dinamikus csapatába keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe: Gyártástervező

Feladatok:

  • Felelősség Radar gyártósorokért és az értékáramért
  • Kapacitás-tervezés koordinálása és költségmegtakarítás
  • KPI-k ellenőrzése és javítása
  • Termelési folyamatok és eszközök meghatározása
  • Munkautasítások létrehozása
  • Géptelepítések koordinálása
  • Gépek folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása
  • Karbantartási terv meghatározása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Önállóság és terhelhetőség
  • Jó helyzetfelismerő képesség
  • Határozott fellépés
  • Kezdeményezőkészség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat és német nyelvtudás előnyt jelentenek!

Jelentkezni az alábbi weboldalon: www.bosch.hu/jobs