Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Karbantartási vezető helyettes állás Hatvan felsőfokú műszaki végzettséggel

IMPC Personnel Hungária Kft.

Mérnök, műszaki, villamossági

Munkavégzés helye: Hatvan

2015. 01. 16. 14:14

Az európai piacvezető pozíció megőrzéséhez és a termelés bővítéséhez számára vezető szakembert keresünk az alábbi pozícióba: Karbantartási vezető helyettes

Feladatok:

  • A világszínvonalú tömegtermelés szerelő sorainak, eszközeinek karbantartása
  • A karbantartási rendszer felügyelete és fejlesztése, a karbantartási folyamatok szervezése, irányítása
  • A karbantartási tevékenység tervezése a karbantartási költségek és állásidők csökkentésére vonatkozó célkitűzések figyelembe vételével
  • Gyártóberendezések, eszközök folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása, rendkívül szigorú kieső idő célok teljesítése
  • A mintegy 40 fős karbantartó csoport irányítása, a team támogatása és motiválása
  • A biztonságos munkavégzés feltételeinek biztosítása
  • A karbantartáshoz szükséges gépalkatrészek meghatározása
  • Riportálás a menedzsment felé

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség, gépészmérnök vagy villamosmérnök
  • Több év tömeggyártási környezetbenszerzett szakmai és vezetői tapasztalat
  • Karbantartási, finommechanikai, pneumatikai, hidraulikai ismeretek, PLC ismeret
  • Angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Rendszerszemléletű gondolkodásmód, proaktív beállítottság, együttműködő és rugalmas személyiség
Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a ferenc.kaszas.cv@impc.hu e-mail címre.