0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező
Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Folyamatmérnök állás Hatvanban 3 év feletti tapasztalattal

IMPC Personnel Hungária Kft.

Mérnök, műszaki, villamossági

Munkavégzés helye: Hatvan

2015. 01. 16. 13:59

Vezető nemzetközi autóipari beszállító vállalatcsoport egyik leányvállalata szakembert keres az alábbi pozícióba: Folyamatmérnök

Feladatok:

  • Gondoskodik a folyamatstandardok kidolgozásáról és beindításáról, ellenőrző listákat, útmutatókat és legjobb gyakorlatokat tervez meg
  • Támogatja a programokat, és az üzemi területekkel, beszállítókkal kapcsolatos folyamatokat
  • Adatbázist tart fenn a szerszámokról és berendezésekről
  • Folyamatos fejlesztés
  • Felmerülő hibákra történő azonnali reagálás
  • Futó sorozatgyártás fejlesztése
  • Új projektek támogatása
  • Kapacitásmenedzselés
  • A beszerzési szervezet támogatása a szerszámok és berendezések fejlesztésében, illetve a szerszámok és berendezések beszállítóinak segítése a szakterületéhez kapcsolódó kérdésekben

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség
  • 3-5 éves hasonló területen eltöltött szakmai tapasztalat
  • Erős társalgási angol nyelvtudás
  • Határozott fellépés
  • Stressztűrés
  • Önálló munkavégzés, proaktivitás, jó problémamegoldó képesség
  • Csapatmunkára való alkalmasság

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi e-mail címre: anna.kovago.cv@impc.hu