Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Agrármérnöki állás Jászfényszarun felsőfokú szakirányú végzettséggel

Cserháti Vencel e.v

Mérnök, műszaki, villamossági

Munkavégzés helye: Jászfényszaru

2015. 01. 16. 12:53

Cserháti Vencel e.v.növénytermesztő, növényvédő agronómus munkatársat keres.

Feladatok:

  • Növénytermesztési munkálatok szervezésesében, irányításában való közreműködés.
  • Hatékonyság növelése
  • Nyilvántartások vezetése, szakmai adatgyűjtés, elemzések készítése
  • Növénytermesztési illetve növényvédelmi feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, partnerekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Önálló, eredmény centrikus személyiség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • “B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Kiváló munkahelyi körülmények
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat.