Telepvezető pozícióba munkatársat keresünk turai telephelyre

Nyír-Márvány Kft.
Tura
2018. 11. 20.

Szabolcs megyei székhelyű márvány-gránit nagykereskedés keres turai telephelyére telepvezetőt teljes munkaidőben, férfi és női jelentkezőket egyaránt.

Feladatok

  • Ügyfelek fogadása, kiszolgálása, megrendelések felvétele és kezelése
  • A telephely rendben tartása
  • Munka kiosztása
  • Az eladással kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése
  • Kapcsolattartás a többi fiókteleppel, munkafolyamatok koordinálása
  • Raktárkészlet figyelése, optimalizálása, időszakos statisztika készítése

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat
  • Asszertív, magabiztos fellépés
  • Alapfokú számítógépes, kifejezetten Office ismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • Targonca kezelői engedély
  • ECDL vizsga

Amit kínálunk

  • Felelősségteljes, változatos munkakör, folyamatos kihívások
  • Versenyképes fizetés
  • Szolgálati telefon

Információk az állásról

Önéletrajz elküldése kötelező!