Pénzügy, számvitel, kontrolling

A Nordfilm Packaging Kft. KONTROLLER munkatársat keres

Munkavégzés helye: Hatvan
2019. 05. 06. 15:31

A Nordfilm Packaging Kft.  egy vadonatúj, hatvani székhelyű, magyar tulajdonú csomagolóipari vállalat, mely elkötelezett csapatával új munkatársat keres pénzügyi területre az alábbi pozícióba:

KONTROLLER

Munkavégzés helye: 3000 Hatvan, Bercsényi út 49.

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Feladatok:

Főbb feladatok:

  • havi, negyedéves és éves zárásokban részvétel
  • árkalkulációk, kimutatások, adatszolgáltatások készítése
  • stratégiai és éves tervek, előrejelzések kidolgozása
  • terv-tény eltérések elemzése, utókalkulációk készítése
  • a vállalatirányítási rendszer további fejlesztéseiben való részvétel
  • könyvvizsgálatban, belső auditban, egyéb ellenőrzésekben való közreműködés

Elvárások:

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú szakirányú (pénzügy / számvitel) végzettség
  • Excel magas szintű ismerete
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • precíz, alapos, igényes, felelősségteljes és önálló munkavégzés
  • jó analitikus és problémamegoldó képesség
  • kiváló kommunikációs készség, proaktivitás
  • csapatban és egyénileg is sikeres teljesítés
  • számviteli és adó törvények naprakész ismerete

Előnyök:

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Navision vállalatirányítási rendszer ismerete
  • gyártó cégnél szerzett tapasztalat számvitel/kontrolling területen
  • mérlegképes könyvelői szakképesítés
  • csomagolóipari tapasztalat
  • IFRS ismeretek
  • kereskedelmi kalkulációkkal kapcsolatos ismeretek

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidő
  • fiatalos, motivált csapat, modern irodai környezet
  • versenyképes juttatási csomag
  • határozatlan idejű munkaviszony
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése