Pénzügy, számvitel, kontrolling

A Nordfilm Kft. könyvelő munkatársat keres Hatvanban

Munkavégzés helye: Hatvan
2018. 11. 20. 08:28

A Nordfilm Packaging Kft.  egy vadonatúj, hatvani székhelyű, magyar tulajdonú csomagolóipari vállalat, mely elkötelezett csapatával új munkatársat keres pénzügyi területre az alábbi pozícióba:

Mérlegképes könyvelő

Munkavégzés helye: 3000 Hatvan, Bercsényi út 49.

Feladatok:

Főbb feladatok, munkák:

  • teljes körű főkönyvi és analitikus könyvelés Microsoft NAVISON rendszerben (oktatást biztosítunk)
  • havi és éves zárásokban, könyvvizsgálatokban részvétel és támogatás nyújtás a hatóságok (pl. NAV), külső partnerek felé teljesítendő adatszolgáltatások elkészítése
  • KSH riportok elkészítése
  • beszámolókészítés, belső riportálás
  • számlaegyeztetések, analitikák készítése
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • adózási és számviteli jogszabályok nyomon követése

Elvárások:

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • minimum 5 év teljes körű könyvelési tapasztalat
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek (Excel, Word)
  • önállóság, precizitás, pontosság, megbízhatóság munkavégzés során
  • kiváló kommunikációs készség, proaktív mentalitás
  • csapatban és egyénileg is sikeres teljesítés
  • számviteli és adó törvények naprakész ismerete

Előnyök:

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • Navision rendszerének ismerete
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidő
  • fiatalos, motivált csapat, modern irodai környezet
  • versenyképes juttatási csomag
  • határozatlan idejű munkaviszony
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése
Anti-Spam:
Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.