Marketing, média, újságírás, PR

Marketing menedzser munka Hatvanban szakirányú végzettséggel

Munkavégzés helye: Hatvan
2018. 10. 10. 12:18

Hatvani kozmetikai gyártó cég

Marketing menedzser

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Éves szinten a marketing terv elkészítése és megvalósítása különböző értékesítési csatornákra igazítottan
  • Offline és online marketing kivitelezése: hírlevelek, weboldalak, social-media felületek folyamatos frissítése, kezelése
  • Reklámanyag előkészítése, kivitelezés nyomon követése, eredményességük figyelése
  • Tartalomgyártás, hirdetési szövegek megírása
  • Termékbevezetési kampányok megszervezése
  • Piaci változások, versenytársak figyelemmel követése

Elvárások:

  • Marketing és/vagy kommunikáció szakirányon felsőfokú esetleg középfokú végzettség
  • Lendületes, dinamikus, vidám és pozitív személyiség
  • Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Önálló, precíz, lelkiismeretes munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség, megbízhatóság
  • Esetenként rugalmas, hétvégi munkavégzés
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, a fizetés 100%-ára bejelentett munkaviszony
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Dinamikus, lendületes csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil céges háttér

Jelentkezés módja: A fényképes szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Íráskészséget igazoló referenciák elküldése előnyt jelent.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése