Könyvelőirodába gyakorlott könyvelő kollégát keresünk budapesti vagy hatvani telephelyre

VÉT Kft.
Hatvan
2018. 09. 24.

XV. kerületi budapesti  könyvelő iroda budapesti vagy hatvani telephelyére családias környezetbe keres társasvállalkozások teljeskörű könyvelésére önálló munkavégzésre képes könyvelőt.

Legalább 5 év szakmai gyakorlat szükséges.

Feladatok

  • Társasvállalkozások teljeskörű könyvelése, az átvett anyag kontírozása, rögzítése, akár több szoftver használatának megtanulása.
  • Évközi bevallások összeállítása, beküldése.
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás.
  • Bérszámfejtés NEM feladat.
  • Év végi zárási munkákban való részvétel, képzettségnek, gyakorlatnak megfelelően akár beszámolók összeállítása ellenőrzéssel.
  • Könyvvizsgálókkal való együttműködés évközben és év végén.

Elvárások

  • Szakmai irányú végzettség és minimum 5 év szakmai gyakorlat.

Fizetési igény megjelölése nélkül a pályázatát nem áll módunkban elbírálni.

Előnyök

  • Legalább 5 éves szakmai gyakorlat
  • szakmai elkötelezettség, szakma szeretete
  • önálló munkavégzésre való képesség
  • terhelhetőség
  • képes legyen csapattagként együttműködni a munkatársakkal
  • Kulcs-Szoft, Hostware, Novitax szoftverek ismerete
  • idegen nyelv ismerete (angol vagy német elsősorban)
  • leinformálhatóság, referencialevél

Amit kínálunk

  • Bejelentett, piacon is versenyképes jövedelem.

Információk az állásról