Adminisztráció, irodai munka

Betanított karbantartói munka Gyöngyöshalászban

Munkavégzés helye: Gyöngyöshalász
2018. 04. 05. 08:26

Betanított karbantartókat keresünk!

(Targoncás jogosítvány előny – br. 297.000Ft/hó)

Február 1-i kezdéssel keresünk ÚJ munkaerőket az Apollo Tyres gyárterületére
(Gyöngyöshalász).
Külsős vállalatként végzünk szolgáltatást a gyárterületen, Ön nem az Apollo Tyres direkt alkalmazottjaként, hanem egy nemzetközi holding vállalat csapattagjaként tevékenykedne!

Munkaidő: 3 műszak, 8 óra

Túlórára időnként van lehetőség

Munkakör:

  • gumiabroncsok, gumiabroncsok öntőformájának karbantartása, tisztítása

Hosszútávú munka.

Bruttó bér: 297.000Ft /hó – bruttó

Elvárások:

  • Targoncás jogosítvány
  • Szerelői, karbantartói tapasztalat vagy attitűd.

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal várjuk sok szeretettel a hr@globe-job.com
email címre!

Kérem írja a tárgyba, hogy APOLLO. (ha ez nem történik meg, nem fogjuk tudni,
hogy Ön ezt a pozíciót pályázza meg).

KÉREM FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZZAL JELENTKEZZEN!

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése
Anti-Spam:
Az adatkezelési tájékoztatót megismerte, elfogadta, és kifejezetten hozzájárul az álláshirdetés kapcsán az adatai kezeléséhez a tájékoztatóban foglaltak szerint.