Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Területi képviselői állás hatvani natúrkozmetikumokat gyártó cégnél

Dr. Immun Kft.

Kereskedelem, értékesítés

Munkavégzés helye: Hatvan és környéke

2018. 03. 13. 17:39

Területi képviselői állás

Hatvani natúrkozmetikumokat gyártó cég keres értékesítésben jártas, profi területi képviselőt.

Elvárások:

  • Saját gépkocsi, B kategóriás jogosítvány
  • Terhelhetőség
  • Célorientált, önálló, lelkiismeretes munkavégzés
  • Minimum középfokú végzettség
  • Kezdeményező-, tervező- és szervezőkészség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Értékesítési tapasztalat előnyt jelent

Feladatok:

  • Natúrkozmetikai termékek területi menedzselése
  • Ügyfélkapcsolatok kialakítása és ápolása az üzleti célok elérése érdekében
  • Rendszeres üzleti beszámolók készítése

Amit nyújtunk:

  • Alapfizetés és költségtérítés
  • 3 hónapos próbaidő után cégautó + céges telefon
  • Stabil háttér
  • Egyedi, kiváló minőségű – folyamatosan bővülő – termékkínálat

A fényképes önéletrajzokat a job@drimmun.com e-mail címre várjuk.