Egyéb munkalehetőségek

Álláslehetőség operátor munkakörbe Petőfibányán

Munkavégzés helye: Petõfibánya
2018. 02. 09. 08:39

A munkáltató operátor (műanyagtermék gyártás, festés, összeszerelés) munkakörbe kínál álláslehetőséget.

Elvárások:

  • min. 8. ált. iskolai végzettség
  • Jó munkakörülmények, barátságos környezet, családias hangulat

Munkaidő:

  • állandó délelőttös vagy 3 műszakos munkarend hétfőtől-péntekig.

Juttatások:

  • műszakpótlék 18-06 között, hiányzási és minőségi pótlék próbaidő után

Jelentkezni lehet a 06 30/978-5519 -es számon vagy az office.hu@ytab.com címen vagy személyesen (3023 Petőfibánya, Bánya utca 6.) munkanapokon 9-15 óra között.

Jelentkezési lap kitöltése és önéletrajz szükséges.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése