Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Szerviztechnikus állás szakirányú végzettséggel, hatvani és gyöngyösi munkavégzéssel

Anyagmozgatási szektorban tevékenykedő német partnercégünk keresi lelkes új kollégáját

szerviztechnikus pozícióba!

Feladatok:

  • a megadott ügyfelekhez ellátogatni és a hibabejelentett targoncák szervizelése, javítása, szükséges alkatrészek beszereztetése, dokumentációk elvégzése.

Munkavégzés helye: Hatvan-Gyöngyös környéke

Felszerelt céges autó jár a pozícióhoz, ezzel kell bejárni a környéket, nem kell az egész országot járni!

Elvárások:

  • elektromos berendezések karbantartásában és javításában szerzett tapasztalat, de pályakezdő is lehetsz!
  • minimum szakirányú középfokú végzettség (pl.: villanyszerelő, autóvillamosság, elektrotechnikus, elektroműszerész, mechatronikus)
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • „B” kat. jogosítvány (targonca vezetői jogosítvány előnyt jelent)
  • megbízhatóság, új dolgok iránti fogékonyság, szorgalom

Amennyiben az állás felkeltette figyelmét, kérem küldje el fényképes önéletrajzát a prekopa.dora@grafton.hu címre!