Grafikus munkalehetőség Hatvanban

DR. IMMUN Kft.

Grafika, dekoráció

Munkavégzés helye: Hatvan

2021. 11. 17.

Hatvani kozmetikai gyártó cég Grafikus munkatársat keres.

Jelentkezni fényképes önéletrajz és portfolió elküldése által, valamint fizetési igény megjelölésével lehet.

Feladatok

  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • Online felületekre szánt marketinganyagok készítése
  • Offline felhasználásra szánt marketinganyagok készítése
  • Márkánk arculati kézikönyv szerinti megjelenésének fejlesztése
  • Termékfotók készítése, és az elkészült képek retusálása
  • Tartalomgyártás social media felületekre

Elvárások

  • Adobe programok magas szintű ismerete, de leginkább Photoshop, Lightroom és Illustrator, After effect,
  • Kreatív szemlélet és hozzáállás
  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalat

Előnyök

  • Szakirányú végzettség
  • Angol nyelv ismerete
  • Csomagolástervezésben szerzett tapasztalat
  • Animáció, videó készítésben szerezett tapasztalat
  • Kiadványszerkesztési tapasztalat (InDesign)
  • Tartalomgyártásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Dinamikus, lendületes csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil céges háttér
Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!