Marketinges munkatársat keresünk Hatvanban

DR. IMMUN Kft.

Marketing ügyintéző/asszisztens

Munkavégzés helye: Hatvan

2021. 09. 09. 09:59

Hatvani kozmetikai gyártó cég Marketing asszisztens munkatársat keres.

Feladatok

  • Tartalomgyártás: cikkírás, termék és modell fotók készítése, retusálása, hirdetési szövegek megírása
  • Éves szinten a marketing terv elkészítése és megvalósítása különböző értékesítési csatornákra igazítottan
  • Offline és online marketing kivitelezése: hírlevelek, weboldalak, social-media felületek folyamatos frissítése, kezelése
  • Reklámanyag előkészítése, kivitelezés nyomon követése, eredményességük figyelése
  • Termékbevezetési kampányok megszervezése
  • Piaci változások, versenytársak figyelemmel követése

Elvárások

  • Kiváló fogalmazó képesség, cikkírásban jártasság
  • Fotózási ismeretek fényképezőgéppel
  • Photoshop használata (pl. retusálás, banner készítés céljából)
  • Lendületes, dinamikus, vidám és pozitív személyiség
  • Önálló, precíz, lelkiismeretes munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség, megbízhatóság
  • Esetenként rugalmas, hétvégi munkavégzés

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil céges háttér

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!