Kereskedelem, értékesítés

Kis- és középvállalati ügyfélmenedzser állás Heves és Nógrád megyében

Munkavégzés helye: Hatvan és környéke
Fizetés: Bruttó 250000 - 0 / hónap
2020. 05. 13. 09:07

Számunkra nagyon fontos a kiemelkedő ügyfélélmény, ezért nagy hangsúlyt fektetünk arra, hogy ne csak az ügyfeleink, hanem a kollégáink is maximálisan elégedettek legyenek. Ha szeretsz kapcsolatba lépni emberekkel, és érdekel a távközlés világa, akkor jelentkezz a Vodafone értékesítési hálózatába Kis- és középvállalati ügyfélmenedzser pozícióra.

Rád várunk amennyiben:

  • Érdekel a mobil- és vezetékes kommunikáció izgalmas, dinamikus világa
  • Naprakész vagy telekommunikációs piac újdonságaival
  • Szívesen szólítasz meg és szerzel új ügyfeleket
  • Mindened az értékesítés
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készséggel rendelkezel
  • Sikerorientált személynek érzed magad, aki hosszútávon kitartó
  • Nyitott vagy és jól alkalmazkodsz a változásokhoz

Feladatok:

Főbb feladatok:

  • kisüzleti ügyfélkör részére történő szolgáltatások értékesítése, egyedi az ügyfél igényeihez igazodó ajánlatok kidolgozása
  • potenciális üzleti ügyfelek felkutatása és megszerzése a Kis- és középvállalati szektorban
  • személyes kapcsolat kiépítése a területeden lévő ügyfelekkel
  • meglévő ügyfelek kezelése, folyamatos kapcsolattartás és az ügyfélszolgálati folyamatok támogatása
  • ügyfélkezeléshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Jó tárgyaló és prezentációs készség
  • Készségszintű számítógépes ismeretek, Microsoft Office alkalmazások aktív használata
  • Minimum középfokú végzettség
  • "B" kategóriás jogosítvány

Előnyök:

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Több éves értékesítői tapasztalat (telekommunikáció, pénzügyi szolgáltatások területén)
  • Aktív kapcsolatrendszer a kis- és középvállalkozói ügyfélkörben

Amit kínálunk:

  • Kezdés előtti szakmai tréning
  • Szakmai mentoring program
  • Alapbér és alapbéren felüli jutalék
  • Dolgozói kedvezmények kiemelt partnereinknél
  • Mobiltelefon, notebook
  • Fiatalos, jó hangulatú környezet

Ha a hirdetés átolvasása és átgondolása után úgy érzed, hogy ez a lehetőség Neked szól, küldd el részletes fényképes szakmai önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése