Grafikus / Designer állás Hatvanban

DR. IMMUN Kft.

Egyéb asszisztens

Munkavégzés helye: Hatvan

2020. 01. 09.

A DR. IMMUN KFT. Natúrkozmetikai gyártó cég munkatársat keres hatvani telephelyén történő munkavégzéssel:

Grafikus /Designer

pozícióba.

Feladatok

  • Céges arculat folyamatos fejlesztésében való részvétel
  • Offline/online felületre tervezés és kivitelezés
  • Reklámanyagok grafikai munkáinak kivitelezése
  • Grafikai anyagok nyomdai előkészítése / kiadványszerkesztés
  • Csomagolóanyagok grafikai tervezése
  • Elektronikus hírlevelek készítése
  • Részvétel a web design fejlesztésben
  • Részvétel a kreatív koncepciók kialakításában
  • Meglévő grafikai anyagokhoz mutációk készítése

Elvárások

  • Szakirányú végzettség, vagy egyenértékű releváns tapasztalat
  • Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign programok beható ismerete
  • Megbízható és precíz munkavégzés
  • Jó esztétikai érzék, kreativitás és önállóság
  • Csapatmunkában való együttműködési képesség
  • Legalább alapfokú angol nyelvtudás
  • Határidők kezelése
  • Terhelhetőség, önálló munkavégzés
  • Microsoft Office programok haladószintű ismerete
  • Jó helyesírás

Előnyök

  • Grafikus designerként szerzett legalább 1 éves munkatapasztalat
  • Angol nyelv középfokú ismerete, szóban és írásban is.
  • Videószerkesztő programban való jártasság (pl. Adobe Premiere Pro)
  • Szereted, ha az ötleteid meg is valósulnak és hozzájárulhatsz a közös sikerekhez

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú perspektíva
  • Bejelentett, 8 órás munkaviszony
  • Versenyképes fizetés
  • Felelősségteljes, önálló kihívást jelentő feladatok

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott