Adminisztráció, irodai munka

Kreatív szövegíró munkatársat keresünk Hatvanban

Munkavégzés helye: Hatvan
2019. 10. 29. 11:45

A DR. IMMUN KFT. Kozmetikai termékek gyártásával foglalkozó cég. Csatlakozz hozzájuk Kreatív cikkíró, szövegíró munkatársként!

Munkaidő: hétköznaponként 08:00-tól 16:30-ig

Heti óraszám: 40 munkaóra

Munkavégzés helye: Hatvan

Jelentkezni magyar nyelvű, fényképes önéletrajz beküldésével, és bérigény megjelölésével lehet a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Tárgyként, kérjük, tüntesse fel a “Cikkíró munkatárs” pozíciót.

Feladatok:

  • Online felületek szerkesztése, fejlesztése: pl. weboldal, közösségi media
  • Szakmai cikkek, bejegyzések, posztok, termékszövegek, reklámkampányszövek írása
  • Szoros együttműködés a marketing kollégával például új kampányokban, fejlesztésekben (Facebook, AdWords, banner kampányok)
  • Hírlevelek és online tájékoztatók tartalmainak szerkesztése, fejlesztése.

Elvárások:

  • Számítógép felhasználói ismeretek, MS Office ismeret
  • Kiemelkedő kommunikációs képesség írásban és szóban egyaránt.
  • Pontosság, kiváló helyesírás és fogalmazókészség
  • Csapatjátékos, aki önállóan is megbízhatóan tud dolgozni
  • Rugalmas hozzáállás, kreativitás, új ötletek

Előnyök:

  • Hasonló területen, online marketingben, tartalomszerkesztésben szerzett tapasztalat
  • Adobe Photoshop és Indesign felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Irodai környezet
  • Stabil munkahely
  • Hosszú távú, biztos munkaviszony
  • Versenyképes jövedelem
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése