Kereskedelem, értékesítés

Webshop áruösszekészítő, adminisztrátor munka Hatvanban

Munkavégzés helye: Hatvan
2019. 10. 25. 12:16

Dinamikusan fejlődő webshopunk számára adminisztrációra és áru összekészítésre keresünk munkatársat.

Munkavégzés Hatvanban, hétköznapokon egy műszakos munkarendben.

Érdeklődni kizárólag a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok:

  • A megrendelésben szereplő áruk készlet- és állag ellenőrzése, összekészítése szállítható formában
  • A megrendelésben szereplő áruk csomagolása
  • A megrendelések elszállításához szükséges feladatok adminisztratív és fizikai ügyintézése
  • Az áru eladásához és szállításához szükséges dokumentumok biztosítása, csatolása a csomag mellé
  • Termékleírások elkészítése magyar nyelven
  • Termékfotók, videók illesztése, feltöltése

Elvárások:

  • OKJ-s bizonyítvány
  • Stressz és monotonitás tűrő képesség
  • Precíz/pontos munkavégzés
  • Kíváló kommunikációs készség
  • Jó csapatjátékos

Előnyök:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Számítógépes ismeretek
  • Fotózási tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Tanulási, fejlődési lehetőség

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése