Menedzsment

Projektmenedzser állás hatvani telephelyünkön

Munkavégzés helye: Hatvan
2019. 05. 10. 14:48

Hatvani telephelyünkre keresünk szakmai tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi teljes munkaidős állásra:

Projektmenedzser munkakörbe

Elvárás végzettséggel kapcsolatosan:

  • Befejezett főiskolai vagy egyetemi tanulmányok

Készségek:

  • Erős vezetői és irányítói képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Magas szintű problémamegoldó készség és analitikai gondolkodás
  • Jó szervezőkészség és rendszerezési képesség
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, csapatmunkára való alkalmasság
  • Kreativitás, precizitás, megbízhatóság, terhelhetőség, igényes munkavégzés

Feladatok:

  • A cég vezetése által meghatározott projektek – előre kitűzött időkorláton belüli - menedzselése
  • Új termékek fejlesztésével kapcsolatos gyártási technológiák elemzése, megvalósítási javaslatok kidolgozása
  • Piacelemzés
  • A gyártási folyamatok támogatásához szükséges technológiák elemzése, egyszerűsítése és fejlesztése
  • Több párhuzamosan futó projekt menedzselése, szervezése és koordinálása
  • Az adott projekthez rendelhető szakemberekkel, partnerekkel való kapcsolattartás
  • tárgyalás és együttműködés
  • Rendszeres beszámolások és kimutatások készítése a vezetőség felé

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Önálló, kreatív munkavégzés
  • Céges telefon
  • Érdekes, változatos, szakmai kihívásokat jelentő feladatok és projektek
  • Felelősségteljes, változatos és kihívást jelentő munka az első naptól kezdve
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Karrierlehetőség
  • Munkába járás térítése

Szükséges tapasztalat: Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye: Hatvan, DR. IMMUN KFT.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése