Szakmunka

CNC gépkezelő munka Jászárokszálláson

Munkavégzés helye: Jászárokszállás
2019. 05. 02. 09:52

A Carrier CR Hungary Kft. nemzetközi vállalat vezető forgalmazója a kulcsrakész, nagy hatékonyságú hűtéstechnikai rendszereknek és szolgáltatásoknak az élelmiszerkereskedelem területén. Több országban jelen vagyunk Európában, jelenleg Jászárokszállásra keressük új munkatársainkat.

Feladatok:

  • CNC élhajlító gép biztonsági ellenőrzése, kezelése, beállítása, karbantartása
  • Munkadarabok ellenőrzése méréssel, minősítése, dokumentálás

Elvárások:

  • CNC gépkezelő vagy gépi forgácsoló vagy szerszámkészítő szakképzettség

Előnyök:

  • Élhajlításban szerzett jártasság előny

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő alapbér műszakpótlékkal
  • Cafeteria keret éves bruttó 180.000 Ft az első hónaptól
  • 20%-os elérhető fizikai bónusz havonta
  • Jelenléti bónusz negyedévente
  • Munkába járás ingyenes céges buszokkal
  • Céges rendezvényeken való részvétel
  • Munka és védőfelszerelés biztosítása
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése