Családi bölcsődei kisgyermekgondozó munkatársat keresünk Hatvanban

Családi bölcsődénkbe keresünk vidám, mosolygós, gondozót, aki az alábbi feltételeknek megfelel:

  • gyerekeket nagyon szereti
  • nyugodt és kiegyensúlyozott
  • rugalmas
  • kedves
  • mosolygós

Munkavégzés helye: Hatvan, Hegyalja út 140. - Csiribiri Családi Bölcsőde

Munkavégzés ideje: csütörtök és péntek (8 óra)

Feladatok

  • gyerekekek gondozása, ellátása, sok játék
  • takarítás
  • dekorálás

Elvárások

  • A gyerekekkel való mindennapi foglalkozás, sok energiát, állandó odafigyelést, aktív jelenlétet igényel.

Ezért kérem, hogy minden jelentkező gondolja át, hogy ennek a szeretetteljes, és egyben rendkívül felelősségteljes munkának meg tud-e felelni.

Előnyök

  • kisgyermekgondozó vagy bölcsődei szolgáltatást nyújtó végzettség
  • alapfokú angol nyelvismeret

Amit kínálunk

  • barátságos munkahely
  • kedves kollégák
  • vidám gyerekek

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!