Regisztráljon oldalunkon és hirdessen 40 naponta ingyenesen!

Összeszerelő operátor/gépkezelő munka Hatvanban minimum szakmunkás végzettséggel

Prohuman 2004 Kft.

Betanított, fizikai munka

Munkavégzés helye: Hatvan

2016. 03. 02. 13:52

Elektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozó hatvani multinacionális partnercégünk számára keresünk munkatársakat:

Összeszerelő operátor/gépkezelő pozíciókba.

Feladatok:

  • Nyomtatott áramkörök több alkatrésszel történő kézi összeszerelése,
  • hibás termékek kiszűrése,
  • gépek kezelése, alkatrésszel történő feltöltése,
  • kisebb karbantartások elvégzése.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség,
  • versenyképes jövedelem,
  • béren kívüli juttatások,
  • ingyenes, céges buszjárat biztosítása több, mint 100 településről.

Elvárások:

  • Minimum szakmunkás végzettség,
  • büntetlen előélet,
  • monotonitástűrés,
  • teszten és interjún való megfelelés,
  • többműszakos munkarend vállalása.

Jelentkezés önéletrajzzal: hatvanpro@prohuman.hu

Érdeklődni telefonon hétköznap 08:00-16:00 között: 06 70/197-52-21; 06 20/455-26-22; 06 70/492-58-03